|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Certification: | CE, RoHS, EMC, LVD, VDE, SAA, GS, FDA |
| Voltage: | 24V/110V/220V |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency



| Size | height 200cm -10m other size can be customized |
| Color | warm white other color can be customized |
| Voltage | 24V/ 110V/220-240V |
| MOQ | 10 or as negotiation |
| waterproof grade | Ip44/ Ip65 |
| material | String Lights + Rope Lights + Steel Frame |
| warranty | 1 year for LED lights one season for tinsel |







