|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Certification: | CE, RoHS, EMC, LVD, VDE, SAA, GS, FDA |
| Voltage: | 24V/100-240V |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Holiday Name | Christmas snow flake outdoor motif lighting |
| Type | 2D motif lights |
| Color of LED | white |
| Material | Steel frame,led rope light, (36leds/m, 11mm) |
| Voltage | 220v |
| IP Rate | IP65 |
| Certificate | CE, ROHS |
| Power supply | with 5m power cord or connected with electricty direct |
| Superiority | Pure copper wire, aging test, cold-resistant and heating resistant |










Packing and shipping