|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Certification: | CE, RoHS, EMC, LVD, VDE, SAA, GS, FDA |
| Voltage: | 24V/100-240V |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Name | Christmas outdoor motif lighting flower lights |
| Size | 2.5m high 1m wide |
| Color | warm white + Azure |
| Material | Steel frame,led string light,led rope light |
| Voltage | 220V |
| IP Rate | IP65 |
| Certificate | CE, ROHS |
| Power supply | with 1.5m power cord or connected with electricty direct |
| Superiority | Pure copper wire, aging test, cold-resistant and heating resistant |










