|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Certification: | CE, RoHS, EMC, LVD, SAA, GS |
| Voltage: | 24V, 100-240V |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product Name | LED Motif light certi |
| Lights effect | Steady/flashing /twinking |
| Voltage | DC24V |
| Size | W114× H154cm different size available |
| LED color | 474LEDs, White/Warm white/R/G/B/Y/RGB |
| Connectable | With male connector |
| Structure | Al/ Iron Frame+String+ABS;Al/ Iron Frame+Rope light |
| IP Rate: | IP65 |










