|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Certification: | CE, RoHS, EMC, LVD, VDE, SAA, GS, FDA |
| Voltage: | 24V/100-240V |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency






| Size | diameter: 1m |
| Color | white |
| Voltage | 220V |
| Rope lights | 36leds/m |
| waterproof grade | Ip65 |
| material | Rope Lights + Steel Frame |
| warranty | 1 year for LED lights one season for tinsel |




