|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Certification: | CE, RoHS, EMC, LVD, CCC, VDE, SAA |
| Voltage: | 24V/100-240V |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency




| Light Source | LED santa and reindeer |
| Type | 2D motif lights |
| Input Voltage(V) | 220V |
| Application | Outdoor use |
| Structure | connectable,with male and female connector |
| Color | Red,Green,Yellow,Blue,White,Warm white,Pink,Purple,RGB |
| material | led rope lights+ metal frame |
| size | 1.5m width/ detachable |
| IP Rating | IP44 or IP65 |
| Certification | CE, ROHS |
| Warranty | 1 year |
| Superiority | Pure copper wire, aging test, cold-resistant and heating resistant |
| Standard packing | Plastic bag + carton |
| Holiday Name | Christmas, New Year |
| Application | Shop, hotel, park, theme party, window display and so on |






