|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Certification: | FDA, GS, SAA, VDE, LVD, EMC, RoHS, CE |
| Power: | <6W |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Light Source | LED bulbs |
| Input Voltage(V) | 220V |
| Application | Outdoor use |
| Color | White |
| Lights | rope lights, 120leds/m |
| Available wire color | Transparent |
| IP Rating | IP65 |
| Certification | CE, ROHS |
| Size | 60cm high |
| Warranty | 1 year |
| Superiority | Pure copper wire, aging test, cold-resistant and heating resistant |
| Standard packing | polybag + carton |
| Holiday Name | Christmas, New Year |
| Application | Shop, hotel, park, theme party, window display and so on |











