| Customization: | Available |
|---|---|
| Certification: | FDA, GS, SAA, VDE, LVD, EMC, RoHS, CE |
| Power: | >30W |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Name | Christmas outdoor motif lighting flower lights |
| Size | 2.5m high 1m wide |
| Color | warm white + Azure |
| Material | Steel frame,led string light,led rope light |
| Voltage | 220V |
| IP Rate | IP65 |
| Certificate | CE, ROHS |
| Power supply | with 1.5m power cord or connected with electricty direct |
| Superiority | Pure copper wire, aging test, cold-resistant and heating resistant |








Rayer Lighting Brief info 
